רובוט מהלך

רובי, הרובוט המהלך, יודע ללכת בלחיצה של כפתור, ממש כמו המתג איתו מדליקים את האור. במפגשים האחרונים, נחשפו הילדים לעולמם של הרובוטים, למדו את שמות חלקי הרובוט ובנו את דגם הרובוט המהלך, כעת הם יכולים להציג לכם אותו ולשתף אתכם בחוויה!
מהו הרובוט הכי משוכלל ומה הוא מסוגל לעשות? האם בעתיד הרובוטים יחליפו את בני האדם? האם יש לרובוטים רגשות? כיצד תעשיית הרובוטים תשנה את העתיד שלנו?
השם רובוט מגיע מהמילה "רבוטה" שמשמעותה "עבודה". זה לא מפתיע, כי רובוט הוא בעצם מכונה שיודעת לבצע עבודה/ פעולה. יש רובוטים שמבצעים עבודה פשוטה כמו ללכת או ללחוץ על כפתור וכאלה שיודעים לבצע פעילויות רבות או מורכבות כמו מחשבים מתוחכמים או הסמארטפון שלנו! יש רובוטים בגודל של סיכה וכאלה בגודל של בניין (מנופים), אך כולם מתוכננים מראש ע"י בני האדם על מנת שידעו לבצע את העבודה בעצמם.
רובי, הרובוט שבנינו, יודע לבצע פעולה אחת והיא ללכת. אין צורך להסביר לו כיצד ללכת בכל פעם מחדש, הוא פשוט בנוי לזה! הוא נקרא רובוט בגלל שהוא מתוכנת לביצוע משימה, או בשפה המדעית- עבודה.
1. צבעו את הרובוט שלכם ותנו לו שם חדש! 2. הכינו לרובוט מסלול מכשולים ובחנו אלו מכשולים הוא מסוגל לעבור ואלו לא.
ערכו תחרות בין ההורים/ חברים ובדקו מי אלוף הרובוטים. מטרת המשחק: לרשום כמה שיותר שמות של רובוטים (גם כאלה שמשרתים אותנו בחיי היומיום כמו כספומט או איירובוט) תוך 5 דק'!

10 רובוטים עם יכולות מדהימות!

רובוטים מהלכים שעוד לא ראיתם..

הרובוטית הכי אנושית שתפגשו, האם יש לה גם רגשות?

צריך את עזרתנו?

מלא את הפרטים ונדאג לחזור אלייך בהקדם

דילוג לתוכן